Кейт и Уилям на посещание в САЩ

Категории : Лайфстайл
star
star
star
star
star

Кларънс Хаус потвърди, че херцогът и херцогинята на Кеймбридж ще пътуват до САЩ заедно през декември тази година, за да приключат ангажиментите от името на държавата и на благотворителните инициативи, които подкрепят.

Кога и къде ще се проведе тура

През двудневното турне, което ще се проведе от 7-ми до 9-ти декември, ще видите двойката да се разхожда заедно в Ню Йорк, без Принц Джордж за когото бе съобщено, че няма да присъства на визитата, този следобед.

В техния маршрут е включено посещение на мемориала на загиналите на 11-ти септември в Търговския център, ще присъстват също и на галавечеря в чест на британския талант базиран в Ню Йорк и на баскетболна игра на НБА, за да започне новото сътрудничество между кралската фондация, която ще подпомогне сдружението Обединени за дивата природа и НБА.
 
Последното турне, на което херцогинята трябваше да замине беше до Малта, но тя трябваше да го отмени в последния момент, тъй като страда остро сутрешно гадене.

Сподели това съдържание

Моля, влезте, за да оцените тази статия

Добави коментар