Новият магазин- кораб на Карл Лагерфелд
Карл Лагерфелд отваря първия си Британски магазин днес. Стотици интериорни дизайнери са работили над шест месеца за създаването на своеобразния кораб, който всъщност представлява магазина. Магазинът, който се намира в близост до Томи Хилфигър е изключително внушително място направено с много вкус и въображение.
Как изглежда той?
Дизайнера се е фокусирал доста върху новите технологии- той иска да бъде в постоянен контакт със своите клиенти, така че купувачите могат да оставят своите отзиви за пазаруването в дигитална книга за гости, откъдето той ще може да чуе съобщенията по-късно. Всяка една от съблекалните разполага с таблети, по този начин клиентите могат да качват свои снимки с произведенията на Лагерфелд директно в Инстаграм.
Както можете да очаквате, интериорът е в черно и бяло с гигантски стенопис от самият дизайнер на стената. Ако Лагерфелд реши да създаде свое собствено царство, то ще изглежда така: изчистени линии, пенливи повърхности, плюшени дивани с възглавнички, носещи лика му, стълбище застлано с дебели килими и повече огледала, отколкото можете да си представите.
Освен богато разнообразие на рокли, панталони, ризи и какви ли не още уникални дизайнерски тоалети, тук можете да се насладите на страхотни аксесоари включващи бели яки, черни ръкавици без пръсти, Карл кукли, ключодържатели, бейзболни шапки и портфейли. За клинтите също така има и колекция от книги на разположение, както и масичка за кафе на която можете да прочетете компилация от най-известните му.
Сподели това съдържание